Відбулася нарада за участю керівництва Стрийської районної ради, РДА та голів ОТГ

1701 15 січня відбулася нарада за участю керівництва Стрийської районної ради, районної державної адміністрації та голів об’єднаних територіальних громад.

Розглянуто питання: про співпрацю Стрийської районної ради з місцевими територіальними громадами, про передачу у власність новоутворених громад установ районної комунальної власності, подання заявок у рамках проведення обласного конкурсу місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік, про організацію надання адміністративних послуг соціального характеру у сформованих територіальних громадах.

Також обговорили питання організації роботи органів місцевого самоврядування, комунальних установ, зокрема соціальної сфери, виходячи з інтересів жителів ОТГ; питання бюджетів територіальних громад.

16.01.2021, 14:16