У Жидачівській РДА обговорили питання залучення благодійних громадських організацій до здійснення заходів, спрямованих на духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей

bibl.jpgВчора, 24 лютого, голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко провела нараду із керівниками відділів, управлінь та районних служб.

Під час проведення наради обговорили питання залучення громадських благодійних та релігійних організацій до здійснення заходів, спрямованих на духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей та надання адресної допомоги дітям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Як повідомила директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін, минулого тижня БФ „Львівська Родина” – офіційний представник Міжнародного благодійного фонду „Чаліс” (Канада), який здійснює свою благодійну діяльність у 15 країнах світу, надаючи допомогу та підтримку потребуючим дітям, їхнім сім’ям та територіальним громадам у забезпечення їхніх потреб, здійснює широкий спектр заходів, спрямованих на духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей, надає адресну допомогу дітям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, започаткував свою діяльність на Жидачівщині.

У КЗ „Жидачівська районна централізована бібліотечна система” відбулася зустріч із представниками БФ „Львівська Родина”, ГО „Щасливі разом”. У заході взяли участь представники Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА та місцевих ОТГ району. На зустріч було запрошено родини, в яких виховують дітей з особливими потребами.

Зауважимо, що ГО „Щасливі разом” вже тривалий період ефективно взаємодіє із владними структурами району в наданні підтримки дітям та їхнім родинам. БФ „Львівська Родина” також розпочинає свою благодійну діяльність на Жидачівщині.

Серед пріоритетних напрямків благодійної діяльності „Львівської Родини”: надання адресної допомоги дітям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання волонтерської підтримки, відзначення родинних свят, зібрання батьківських груп, організація тематичних семінарів, надання адресної допомоги та підтримки дітям та їхнім сім’ям, що сприятиме розвитку умінь та здібностей дітей, підготовці їх до самостійного життя та більш усвідомленому вибору майбутньої професії.

bibl1.jpg

25.02.2020, 17:32