Голова Жидачівської РДА спілкувалася із учасниками АТО/ООС Жидачівщини та представниками родин учасників бойових дій

1701.jpgВчора, 16 січня, в залі засідань Жидачівської РДА  на зустріч із керівництвом Жидачівської РДА, районних установ та місцевих громад прийшли близько півсотні представників ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”, ветеранських організацій учасників АТО/ООС місцевих ОТГ району, родин захисників України, учасників Революції Гідності та волонтерів У зустрічі взяв участь керівник громадської організації „Всеукраїнське об’єднання учасників АТО” Андрій Ляхович.

Голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко, розпочинаючи спілкування із учасниками АТО/ООС Жидачівщини та представниками родин учасників бойових дій, запропонувала розпочати зустріч із хвилини мовчання – на вшанування пам’яті „кіборгів” і всіх наших воїнів, які полягли за незалежність і територіальну цілісність України.

Марія Гучко під час спілкування із захисниками України, яке тривало більше двох годин, акцентувала увагу на важливості підтримки постійного діалогу із учасниками бойових дій на Сході України, родинами Українських воїнів, нашими волонтерами, учасниками Революції Гідності.

На зустріч із учасниками АТО/ООС Жидачівщини було запрошено керівників відділів, управлінь, районних соціальних служб, банківських установ, транспортних підприємств, правозахисних установ, представників місцевих рад району.

Директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді Тетяна Карабін повідомила учасників зустрічі про те, що для обговорення узгоджено найбільш важливі для учасників АТО/ООС питання, що стосуються монетизації пільг на оплату комунальних послуг, зміни в законодавстві стосовно готівкової грошової форми виплати, забезпечення пільгового проїзду в транспорті, правового захисту, розв’язання проблем  забезпечення учасників бойових дій земельними ділянками.

Учасників АТО/ООС інформували та відповідали на їхні запитання: начальник управління соціального захисту населення РДА Лідія Регусевич, представник Ощадбанку Ігор Коник, директор ТзОВ ВТП  „Жидачівавтотранс” Мирослава Гривняк,   головний спеціаліст відділу у Жидачівському районі Держгеокадастру України у Львівській області Владислав Посацький, головний архітектор району Леся Людкевич представники місцевих рад Ольга Лешков’ят та Гнат Кухта, представник бюро правового захисту Ярослав Буряк та ін.

Під час зустрічі із зауваженнями, пропозиціями і запитаннями виступили учасники бойових дій та представники родин учасників АТО: Іван Мазур, Іван Гивель, Ігор Завгородній, Марія Медюх, Ігор Верес, Ярослав Шкумат, Андрій Ляхович та ін.

Найбільше запитань й зауважень від учасників АТО/ООС Жидачівщини стосувалося проблем виділення земельних ділянок й майбутнього впровадження в Україні ринку землі.

За підсумками обговорення було узгоджено питання подальших спільних дій для  розв’язання конкретних проблем виділення земельних ділянок під забудову, для ведення селянського господарства й садівництва. Мова, зокрема, йшла про організацію вже у найближчий час зустрічі учасників бойових дій із керівництвом Жидачівської міської ради та Вільховецької сільської ради.

Керівник ГО „Всеукраїнське об’єднання учасників АТО” Андрій Ляхович звернувся до своїх побратимів із закликом займати більш активну громадянську позицію, долучатися до проведення майбутніх виборів в місцеві громади й перемагати на цих виборах, щоб знову, як і на фронті, брати на себе відповідальність за подальшу долю нашої країни..

17011.jpg17012.jpg

17.01.2020, 16:42