У ЖИДАЧІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

11091    Сьогодні, 11 вересня, у Жидачівській районній державній адміністрації відбулась нарада із заступниками директорів навчальних закладів з виховної роботи. У ході наради обговорювалися питання налагодження співпраці між районною державною адміністрацією і навчальними закладами району у питаннях виховання молоді.

Особливу увагу було приділено заходам неформальної освіти. Головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Олександра Хомин розповіла учасникам наради про можливість залучення до роботи з молоддю тренерів та спеціалістів різноманітних галузей, які будуть цікавими для школярів.

Також піднімалось питання профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді. Наголошувалось на необхідності максимально повного ознайомлення дітей із професіями, затребуваними на сучасному ринку праці та зі специфікою роботи підприємств і установ на території району та області.

Присутнім запропоновано подати у відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації пропозиції щодо заходів національно-патріотичного виховання та неформальної освіти для їх спільного проведення у 2019-2020 роках.

11.09.2019, 17:35