Молодь Жидачівщини спілкувалася із талановитою тележурналісткою, уродженкою Жидачівщини Лесею Вакулюк та її братом, актором Остапом

2308 З ініціативи відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Жидачівської РДА вчора, 22 серпня, у м. Жидачеві, в районному ннародному домі, було організовано зустріч із талановитою журналісткою, уродженкою м. Ходорова Жидачівського району Лесею Вакулюк та її братом, актором Остапом.

Як повідомила головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Леся Хомин, наша талановита й успішна краянка народилася у невеличкому містечку Ходорові. Шлях до успіху розпочала ще в юні роки, коли брала участь у танцювальному і театральному гуртках, у вокальному ансамблі і ансамблі народних інструментів, займалася гандболом, у музичній школі. А навчання у рідній школі завершила із золотою медаллю.

Їй радили поступати в Карпенка-Карого на акторський, вибрала журфак. Працювала у Львові на телекомпанії „Люкс”: готувала радіо-та телерепортажі, озвучувала рекламні ролики. В 2006 стала власкором телеканалу КІ у Львові, згодом працювала на  телеканалі „Інтер”. Новини потроху стали невід’ємною частиною її життя. Запам’яталися перші телесюжети для НТА, робота на ТРК “Люкс”, Львівському корпункті КІ, „Подробиці тижня” на „Інтері”.

Була автором на шоу 1+1 „Голос Діти”, „Голос країни-3” і співавтором документального фільму „Квітка Цісик. Голос в єдиному екземплярі”. Тепер, на 24 каналі, опановує нову для себе роль, пізнає незвідане, підкорює нові вершини.

Леся Вакулюк розповіла юній аудиторії про особливості роботи на телебаченні, про власний життєвий досвід.

Саме так, у постійній праці, розвитку своїх здібностей і таланту знаходиться ключ до життєвого успіху кожного з нас. Це є дуже важливим для сучасної молоді, адже сьогодні є широкі можливості, але успіх приходить тільки тоді, коли не залишаєшся стороннім спостерігачем, а стаєш творцем повсякденного свого життя й майбутнього.

Було що розповісти й молодому актору, брату Лесі Вакулюк – Остапу, котрий познайомився із всесвітньо відомим  режисером Кшиштофом Зануссі під час Євромайдану у Києві.

З цікавістю слухали його розповідь про зйомки фільму „Ефір”, які проходили на території України та Угорщини. У цьому фільмі наш краянин зіграв головну роль.

Остап Вакулюк згадував і часи Революції Гідності, які вплинули на його життєве утвердження. Йшлося про особливості акторської професії та про важливість мати поряд людей, які можуть підтримати твою мрію.

Редактор Жидачівського районного радіомовлення Ірина Берник спілкувалася з Лесею та Остапом. В одній з найближчих радіопрограм мешканці Жидачівщини зможуть дізнатися більше про наших неординарних земляків.

23.08.2019, 15:55