Увага конкурс: Жидачівська РДА запрошує на роботу

vak1   Жидачівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу культури, туризму і спорту Жидачівської районної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;

- досвід роботи на посадах державної служби категорій „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;

- вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності:

-         лідерство

-         прийняття ефективних рішень

-         комунікації та взаємодія

-         управління організацією роботи та персоналом

-         особистісні компетенції

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ): Кодекс законів про працю України, закони України: «Про культуру», «Про охорону культурної спадщини», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про туризм»,  «Про музеї та музейну справу», Укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядчі та нормативні акти Міністерства культури України, інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність у сфері охорони культурної спадщини.

Для участі у конкурсі слід подати документи:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), до якої додається резюме у довільній формі;

- письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

- копія (копії) документа (документів) про освіту;

- оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

- заповнена особова картка встановленого зразка (Особова картка державного службовця, затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 156, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2016 за № 1200/29330);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції» та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

- заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Документи необхідно подавати за адресою: 79008, м.Львів, вул.Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, відділ персоналу та нагород, до 18.00 год 05 червня 2019 року.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, тел: (0322) 999597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua.

Конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу культури, туризму і спорту Жидачівської районної державної адміністрації (перший етап – тестування) відбудеться 11 червня 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м.Львів, вул.Винниченка,18, Львівська обласна державна адміністрація, каб.257.

Детальнішу інформацію можна дізнатися тут.

17.05.2019, 16:03