В.о. директора КНП „Жидачівська ЦРЛ” прокоментував ситуацію, яка склалася із діагностуванням двобічної вірусно-бактеріальної пневмонії у кількох мешканців району

crl Сьогодні, 15 квітня, під час проведення головою Жидачівської райдержадміністрації Василем Татариним та головою районної ради Ігорем Косом наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб з розгляду актуальних питань соціально-економічного розвитку району було заслухано інформацію в. о. директора КНП «Жидачівська ЦРЛ» Михайла Майданського про стан укладення в районі декларацій щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги та про реалізацію Урядової програми „Доступні ліки”.

Було проаналізовано, зокрема, роботу з укладення декларацій Жидачівською ЦРЛ, де охоплення складає 86%. Мова також йшла про ситуацію із украденням угод у Гніздичівській, Ходорівській, Новострілищанській ОТГ та в населених пунктах Журавнівщини.

В.о. директора КНП „Жидачівуська ЦРЛ” також прокоментував ситуацію, яка склалася із діагностуванням двобічної вірусно-бактеріальної пневмонії у кількох мешканців району.

За словами Михайла Майданського, 9 квітня, о 20 год 15 хв. та 20 год. 40 хв., у відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії КНП «Жидачівська ЦРЛ» були  госпіталізовані двоє хворих мешканок м.Жидачева, обидві працівники ЛД  АТ «Укрпошта», клінічний діагноз: ПШ двобічна вірусно-бактеріальна пневмонія ІУ кл.група, важкий перебіг. З анамнезу відомо, що у обох жінок стан погіршився 4 квітня, коли з’явилися ознаки ГРВІ (нежить, гарячка, загальна слабість), потім приєдналися кашель та задуха, посилилася загальна слабість.

Одна з пацієнток звернулася до сімейного лікаря ще 4 квітня, було виставлено  діагноз: ГРЗ, призначено лікування. 9 квітня  стан хворої погіршився, з’явилися хрипи в легенях, задуха, її було скеровано на стаціонарне лікування. Хвора  звернулася у приймальне відділення лікарні о 20 год. 15 хв., госпіталізована у відділення анестезіології. На даний момент знаходиться у відділенні анестезіології ЛОФПЦ, стан стабільно важкий.

Ще одна із хворих за медичною допомогою не зверталася, лікування не отримувала. Доставлена бригадою ЕМД 9 квітня в украй важкому стані й була госпіталізована у відділення анестезіології. Консультована лікарями пульмонологом та анестезіологом  по лінії Медицини катастроф. 11 квітня жінка померла у відділенні анестезіології.

10 квітня, о 13 год. 10 хв., у інфекційне відділення був госпіталізований  хворий, мешканець с.Вільхівці, також працює у ЛД АТ «Укрпошта», з діагнозом ПШ двобічна пневмонія вірусно-бактеріального генезу. На даний момент стан стабільний, середньої важкості.

12 квітня, о 14 год 10 хв., у інфекційне відділення госпіталізована хвора жителька м.Жидачева, теж працівник ЛД АТ «Укрпошта». Діагноз: ПШ двобічна  пневмонія  вірусно-бактеріального генезу. Стан стабільний, середньої   важкості.

В.о. директора КНП „Жидачівська ЦРЛ” акцентував увагу на важливості своєчасного звернення мешканців району за медичною допомогою, адже інколи хвороба прогресує швидко й стан хворого погіршується.

15.04.2019, 17:31