11 листопада – Міжнародний день енергозбереження

У неділю, 11 листопада, відзначають Міжнародний день енергозбереження. Свято було засноване у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE та отримало статус міжнародного. Основна мета відзначення - привернення уваги громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії.

У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначають це свято, відбуваються заходи, спрямовані на те, щоб поінформувати людей про способи енергозбереження та поновлювані джерела енергії, та розповісти про те, чому важливо економити енергію.

Відтак, у межах відзначення Дня енергозбереження на Львівщині, за ініціативи департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, у навчальних закладах проведуть тематичні уроки на тему енергозбереження та презентують об’єкти, на яких вже провели заходи з енергозбереження в районах та містах області.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 листопада презентували результати реконструкції будівель та системи теплопостачання КЗ ЛОР «Грушківський психоневрологічний інтернат» в с. Якторів Золочівського району Львівської області, яка проведена в межах Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини.

09.11.2018, 17:33