Представники учнівської молоді Жидачівщини ознайомилися із роботою місцевих  рятувальників

p  Вчора, 7 листопада, в рамках проведення профорієнаційних заходів, відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА та Жидачівською районною філією  Львівського обласного центру зайнятості для представників учнівської молоді, учнів 9 класу Жидачівського НВК, було організовано професіографічну екскурсію до місцевих рятувальників – працівників Жидачівського районного відділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області.

Інженер з пожежно-рятувальних робіт, старший лейтенант служби цивільного захисту В. Кащій детально ознайомив учнівську молодь із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подолання  різноманітних надзвичайних ситуацій.

Працівники служби надзвичайних ситуацій продемонстрували спецодяг, розповіли про ті надзвичайні події, з якими їм прийшлося зустрітись в реальному житті.

Діти із захопленням взяли участь в екскурсії, задавали багато запитань, приміряли спецодяг рятувальників, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником.

p2p3p1p4

08.11.2018, 16:54