Голова Жидачівської РДА провів нараду із представниками органів місцевого самоврядування району

20181012_111413  Сьогодні, 12 жовтня, в залі засідань РДА голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин та керівник апарату райдержадміністрації Світлана Самсонова провели  нараду з сільськими, селищними, міськими головами.

Розпочинаючи спілкування із представниками органів місцевого самоврядування району, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин наголосив на важливості належного проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України. Мова, зокрема, йшла про необхідність поширення серед мешканців району інформації про „Марш захисників України”, який відбудеться 14 жовтня, о 14 год., у м. Львові на проспекті Свободи. Керівникам місцевих рад було вручено відповідні тематичні буклети і плакати із анонсом подій щодо відзначення Дня захисника України на Львівщині.

Під час проведення наради представник Жидачівського РВК Олег Протасевич інформував про організацію роботи з відбору на строкову військову службу за контрактом, проведення „Дня бійця територіальної оборони”. Начальник фінансового управління РДА Вікторія Вонсович розповіла про міжбюджетні відносини районного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування у 2019 році. Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату РДА Наталія Загвойська інформувала про алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру. Начальник відділу містобудування та архітекури РДА Леся Людкевич розповіла про затвердження Порядку технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідувальних (садибних) житлових будинків, збудованих на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

20181012_111350

12.10.2018, 15:32