МОЛОДЬ ЖИДАЧІВЩИНИ ФЛЕШМОБОМ «МИ ПАМ’ЯТАЄМО» ВШАНУВАЛА ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

43664699   У четвер, 11 жовтня, в рамках відзначення Дня захисника України, для старшокласників навчальних закладів району було проведено вікторину «Україна-країна Нескорених». Серед школярів Жидачівщини визначали кращих знавців історії національно-визвольної боротьби українського народу та видатних історичних  особистостей.

Після завершення вікторини та нагородження переможців, учасники заходу вирішили вшанувати пам’ять загиблих на Сході України воїнів – земляків.

Перед входом у Жидачівську центральну районну бібліотеку учасники заходу вишикувались, взявши в руки портрети загиблих героїв – уродженців Жидачівщини та слова «Ми пам’ятаємо». Біля пам’ятного знаку на Алеї Героїв представники молоді району запалили лампадки

12.10.2018, 15:24