БАТЬКАМ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ІВАНА СПЕРЕЛУПА ВРУЧИЛИ ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ, ЯКИМ ЇХ СИНА НАГОРОДЖЕНО ПОСМЕРТНО

1110   Сьогодні, 11 жовтня 2018 року, в рамках підготовки до відзначення Дня захисника України, представники влади та спілки учасників АТО Ходорівщини відвідали родини загиблих героїв, що проживають на території  Ходорівської ОТГ.

Заступник голови Жидачівської районної державної адміністрації Віра Корецька, директор Жидачівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін, перший заступник військового комісара Жидачівського РВК Руслан Марченко, заступник Ходорівського міського голови Ольга Мельник та керівник спілки учасників АТО Ходорівщини Степан Осадчук зустрілися з родичами загиблих героїв, вшанували пам’ять воїнів, поклавши квіти на їх могили  та запаливши лампадки.

Особливо хвилюючою була зустріч з батьками Івана Сперелупа, який загинув на Сході України. Посмертно героя нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Сьогодні нагороду передано матері Олені Сперелуп.

Нагадаємо, що Старший солдат 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, 21-річний Іван Сперелуп загинув 6 травня – під час виконання бойового завдання на Сході України у районі населеного пункту Новоселівка.

Механізований патруль, до складу якого входив механік-водій, потрапив у засідку і підірвався на невідомому вибуховому пристрої.

Народився Іван Сперелуп 14 серпня 1996-го. До війни жив у м. Ходорів, що у  Жидачівському району Львівської області. На військовій службі перебував з листопада 2016 року.

11.10.2018, 18:00