Інформація щодо проведення конкурсного відбору

Відповідно до наказу керівника апарату районної державної адміністрації від 21 серпня  2018 року № 153-к  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади» у Жидачівській районній державній адміністрації 13.09.2018 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби  категорії «В» – провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Жидачівської районної державної адміністрації.

Переможця конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Жидачівської районної державної адміністрації не визначено.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади було оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби від 23.08.2018, порядковий номер вакансії - 98733.

14.09.2018, 18:04