На Львівщині втретє відбувається Етно-Фестиваль гостинності

У межах ІІI Етно-Фестивалю гостинності відбувся вже 21 мистецький обмін, до яких залучено більше 1000 учасників мистецьких колективів. 20 районів представляють творчість своїх колективів художньої самодіяльності та виставки майстрів.

Зокрема, 14 липня у м. Миколаєві відбувся етнофестиваль "Великогорожанківське літо", у якому особливими гостями стали колективи з Золочівського та Кам’янка-Бузького районів. За українським звичаєм учасники обмінювалися короваями. Зі сцен лунали пісні відомих українських митців.

Нагадаємо, "Етнофестиваль гостинності" – це унікальний культурний проект, який базується на темі взаємодії та культурного зв'язку між регіонами області, яких  з'єднує їхні мистецькі, духовні та культурні надбання.

16.07.2019, 09.17

детально »

Представників бізнесу запрошують до участі в опитуванні щодо пріоритетів економічного розвитку області

Департамент економічної політики Львівської ОДА запрошує представників бізнесу взяти участь в опитуванні щодо пріоритетів економічного розвитку Львівщини до 2027 року.

Окрім статистичної інформації про сферу підприємництва, галузь в якій перебуває підприємство та середню кількість працівників, представники бізнесу мають виокремити види економічної діяльності, які вважають найбільш перспективними для Львівщини та які мають найбільший вплив на інші галузі економіки, інноваційний потенціал, потребують модернізації та нових інноваційних рішень.

Також потрібно обрати види економічної діяльності, де спостерігається найбільший прогрес у створенні робочих місць з високою заробітною платою та які потребують найбільшої підтримки місцевої влади та інші.

Так само респондентів просять обрати 5-ть найважливіших напрямків роботи для регіональної влади та фактори успішного розвитку бізнесу на Львівщині.

Пройти опитування можна за посиланням.

16.07.2019, 09.14

детально »

Пасажирські перевезення: в області здійснили перевірку автотранспортних підприємств

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації спільно із державними інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Львівській області та працівниками патрульної поліції м. Львова здійснили перевірку автотранспортних підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення на автомобільному транспорті загального користування під час випуску транспортних засобів на лінію.

Перевірки здійснювалися з метою забезпечення стабільної роботи громадського транспорту у період з 11 червня по 11 липня цього року відповідно до статті 6 Закону України «Про автомобільний транспорт», Положення про департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 01 лютого 2018 року № 89/0/5-18,  договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

15.07.2019, 16.59

детально »

Майже 128 мільйонів гривень акцизного податку – з роздрібної торгівлі підакцизними товарами на Львівщині

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Львівській області у 2019 року надходження до 23 млн 101,5 тис гривень.

За до місцевого бюджету надійшло акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 127 808,8 тис гривень.

15.07.2019, 16.57

детально »

Голова Жидачівської РДА провів нараду із керівниками структурних підрозділів з розгляду актуальних питань соціально-економічного розвитку району

1507  Сьогодні, 15 липня, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин провів нараду із керівниками структурних підрозділів з розгляду актуальних питань соціально-економічного розвитку району.

Керівники установ соціальної сфери доповіли про здійснення заходів для забезпечення переходу  бюджетних установ району на централізовану модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Заступник начальника фінансового управління РДА Олександр Банзерук та директор КНП „Жидачівська ЦРЛ” Людмила Яремцьо інформували про актуальні питання фінансового забезпечення установ медичної сфери району. Передбачається розгляд, більш детально, даних питань на окремій нараді із представниками установ сфери охорони здоров’я району.

Було також обговорено питання виплати заробітної плати освітянам району та працівникам установ культури, питання підготовки установ соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду. Мова, зокрема, йшла про організацію ремонту котелень та іншого теплопостачального обладнання, про забезпечення бюджетних установ твердим паливом.

15.07.2019, 16.34