ПЕРЕЛІК УСТАНОВ, ДОКУМЕНТИ, З ОСОБОВОГО СКЛАДУ, ЯКИХ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ В АРХІВНОМУ ВІДДІЛІ Жидачівської райдержадміністрації

№№ п/п

Назва установи

Крайні дати

1

Жидачівський радгосп «Більшовик», м.Жидачів

1946-1952рр.

2

Райпобуткомбінат, м. Жидачіва

1961- 1993 рр.

3

Жидачівська районна кінофікація,м.Жидачів

1948-1962рр.,1990-1996рр.

4

Державно-комунальне торгове підприємство «Дністер», м.Жидачів

1987-1996рр.

5

Фонд державного майна в Жидачівському районі, м. Жидачів

1993- 1998 рр.

6

Журавнівське селищне виробниче управління житлового господарства, смт.Журавно

1993-1997рр.,1999-2004рр.

7

Малі приватні підприємства:

 

8

МП «Лебідь»

1992-1993рр.

9

Кооператив «Умілець»

1988-1991рр.

10

МП «Іскра»

1994-1996рр.

11

МП «Ясінь»

1995-1998рр.

12

ТзОВ «Барвінок»

1995р.

13

ДКТП «Явір»

1993-1998рр.

14

МП «Спокій»

1992-1999рр.

15

МП «Юніор»

1995-2001рр.

16

МПП «Смик»

2001-2003рр.

17

МП „Лоно”

1992-2003рр.

18

МПП „Корсар”

1996-1998рр.

19

МПП „Промтехторг”

2001-2004рр.

20

ТзОВ „Прометей”

1998-2002рр.

21

ПП „Трійця”

1995-2002рр.

22

ПП „Едітера”

1998-2003рр.

23

МПП „Глобус”

1999-2004рр.

24

ПП „Арес”

1997-2005рр.

25

ТзОВ „Астор”

1994-2010рр.

26

ПП „Ветаптека”

1997-2006рр.

27

ПП „Гал-маркет”

2003-2006рр.

28

ПП „Злагода”

1996-2005рр.

29

ТзОВ „Родина” (документи зберігаються за адресою м.Львів вул.Городоцька,355/4)

2003-2014рр.

30

МП „Електропривод”

1993-2010рр.

31

ТзОВ „Еенрго-Лізинг плюс”

2007-2010рр.

32

ТзОВ „Львівпромліс”

2001-2014рр.

33

ТзОВ „Промтеххолдинг”

2007-2013рр.

34

ПП „Захід Бізнес Копанія”

2001-2005рр.

35

ПП „Залізобетон”

2001-2012рр.

36

ФГ „Гнат М.О.”

1997-2014рр.

37

Торговий дім ЖЦПК

1999-2015рр.

38

ТзОВ „ДВФ-Захід”

2008-2015рр.

39

Окружна виборча комісія ТВО № 125

2006р.

40

Виборчі комісії ( місцевих рад)

2010р.

41 Жидачівський відгодівельний радгосп «Оленського», м.Ходорів 1970- 1997рр.

42

Жидачівське територіально-відокремлене безбалансове відділення банку «Україна»,  м. Жидачів

1944-2000рр.

43

ВАТ «Сільспхімія», смт. Гнідичів

1978-2002рр.

44

Об*єднання робітничого постачання ЖЦКЗ, м.Жидачів

1970-1996рр.

45

Фонд державного майна в Жидачівському районі, м. Жидачів

1993- 1998рр.

46 Колгосп  «ХХІ партз*їзду» , ССП  «Україна» с.Вибранівка 1949-1999рр.

47

Жидачівський завод будівельних матеріалів, м.Жидачів

1987-2003рр.

48

Колгосп, ССП, СГК ім.. Б.Хмельницького,с.Отиневичі

1949-2001рр.

49

Колгосп, ССП «Верховина»,с.Монастирець

1949-1996рр.

50

ССП, БСГК «Рудківці», «Синівське», с. Рудківці

1998- 2002 рр.

51 Спільноукраїнсько=американське підприємство ТзОВ „Остов-Бардс” (міжгосподарське підприємство по виробництву і переробці овочів) с.Млиниська 1970-2015 рр
52 Пожежна команда смт.Журавно 2003-2016 рр.
53 Приватне підприємство „Крокус” м.Жидачів 2002-2017 рр.
54 Мале підприємство „Гетьман-Стиль” смт.Журавно 2003-2018 рр.
55 Товаритсов з обмеженою відповідальністю „Галбекон” смт.Нові Стрілища 2004-2018 рр.
56 Товаритсов з обмеженою відповідальністю „Аптека №154” м. Жидачів 1997-2019 рр.
57 Приватне підприємство „Бардаш-М” с.Заболотівці 2007-2010 рр.

 

СПИСОК ліквідованих установ, підприємств і організацій державної та приватної форми власності з особового складу, які зберігаються в трудових архівах Жидачівського району, станом на 01.03.2018 року

з/п

Трудові архіви :

 

Документи з кадрових питань, якої організації, установи зберігаються в трудовому архіві

Крайні дати

при міських радах:

 

 

1

Ходорівській міській раді, м.Ходорів, вул.Грушевського,38, 81750

Ходорівський цукровий завод

1944-1999рр.

 

 

Ходорівський завод  поліграфічних машин

1963-2000рр.

 

 

Ходорівський м'ясокомбінат

1954-2000рр.

 

 

Жидачівська міжгосподарська будівельна організація

1958-1999рр.

 

 

Колгосп ім.21-го партзїзду, СПП ім. Сагайдачного, с.Чорний Острів

1965-1999рр.

при селищних радах:

 

 

2

Гніздичівській селищній раді, смт.Гніздичів, пр. Бандери,2

Гніздичівський комбікормовмй завод

1965-1990рр.

– при  сільських  радах району:

 

 

3

Володимирецькій сільській раді, вул.І.Франка, 12,  с.Володимирці,81785, 

Радгосп  “Журавнівський”

1971-1985рр.

4

Млиниській сільській раді, с.Млиниська, вул.Франка,40, 81772 

Колгосп, АТ «Дружба»  ,

село Млиниська

1950-2000рр.

5

Чертізькій сільській раді, вул.Центральна, 42,  с.Чертіж,8179

Колгосп, ССП ім..Франка, село Чертіж

1949-1994рр.

6

Любшанській сільській  раді, вул..Жовтнева, 55,  с.Любша, 81775 

ССП „Любша”, село Любша

1991-1994рр.

7

Мельницькій сільській раді, вул.Смердлова.2,  с.Мельнич, 81785

Колгосп ССП Ім.. Шевченка, село Мельнич

1949-1995рр.

8

Зарічненській сільській раді, вул.Нова,43,  с.Зарічне, 81795

Колгосп ім.Чапаєва, ССП „Свіча”,  село Зарічне

1949-1999рр.

9

Баковецькій сільській раді, вул.І.Франка, 42,  с.Баківці ,81712

Колгосп,ССП “За волю”, село Баківці

1949-1982рр.

10

Вільхівецькій сільській раді, вул.Шевченка, 2,  с.Вільхівці, 81733

Колгосп, ССП “Світанок” , село Вільхівці

 

1949-1987рр.

11

Піддністрянській сільській раді, вул.Ходорівська,55, с.Піддністряни, 81700

ССП «Піддністряни», село Піддністряни

1993-1997рр.


Коронавірус підтвердили за минулу добу у 478 мешканців Львівщини

  За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 138 осіб. Скеровано на самоізоляцію 1502 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1663 хворих. 173 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 167 - в Центрі легеневого здоров'я, 97 - у 8 МКЛ, 80 - у 1 МКЛ, 194 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 124- у Стрийській міській лікарні, 62 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 115 - в Стебницькій міській лікарні, 51 - у Сокальській ЦРЛ, 55 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 239 - у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 45 - у Жовківській ЦРЛ, 9 - 1-му пологовому будинку, 51 - у Жидачівській ЦРЛ, 38 - у Самбірській ЦРЛ, 36 - у Буській ЦРЛ, 42 - у ОКЛ, 28 - у Пустомитівській ЦРЛ.

138 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 39 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 478 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 28096 осіб. Померло 797 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 10948 осіб.

Підтверджені випадки інфікування: Бродівський район - 11: Броди - 9, Суховоля - 2; Городоцький район - 10: Великий Любінь - 8, Городок - 1, Поріччя - 1; Дрогобицький район - 32: Борислав - 3, Вороблевичі - 1, Меденичі - 1, Нове Село - 1, Унятичі - 3, Уріж - 1, Дрогобич - 19, Стебник - 1, Моршин - 2; Жидачівський район - 14: Дубравка - 1, Дуліби - 1, Жидачів - 5, Зарічне - 1, Кам'яне - 2, Ходорів - 4; Жовкiвський район - 45: Волиця - 1, Воля-Висоцька - 2, Глинськ - 1, Добросин - 1, Дубляни - 4, Жовква - 21, Куликів - 2, Лавриків - 2, Мокротин - 1, Потелич - 2, Рава-Руська - 5, Сопошин - 2, Туринка - 1; Золочівський район - 21: Білий Камінь - 2, Золочів - 12, Митулин - 1, Новоселище - 2, Підгородне - 1, Скварява - 1, Шпиколоси - 1, Якторів - 1; Кам'янка-Бузький район - 2: Дідилів - 1, Жовтанці - 1; Львів - 116, Винники - 1; Миколаївський район - 16: Миколаїв - 3, Новий Розділ - 13; Мостиський район - 7: Дмитровичі - 1, Золотковичі - 1, Мостиська - 3, Судова Вишня - 2; Пустомитівський район - 90: Береги - 1, Давидів - 16, Зубра - 1, Ков'ярі - 1, Конопниця - 1, Лапаївка - 1, Липники - 1, Лисиничі - 1, Милошевичі - 1, Милятичі - 1, Наварія - 3, Оброшине - 3, Пасіки-Зубрицькі - 3, Пикуловичі - 1, Підберізці - 5, Підбірці - 3, Піски - 2, Попеляни - 1, Пустомити - 17, Раковець - 1, Семенівка - 1, Солонка - 7, Ставчани - 1, Чижиків - 1, Чишки - 3, Шоломинь - 1; Радехівський район - 4: Оглядів - 1, Радехів - 2, Розжалів - 1; Самбірський район - 5: Самбір - 1, Воютичі - 1, Новий Калинів - 2, Ралівка - 1; Сколівський район - 5: Верхнє Синьовидне - 1, Сколе - 2, Славське - 2; Сокальський район - 22: Белз - 1, Волсвин - 1, Гута - 1, Жвирка - 1, Муроване - 1, Перетоки - 1, Скоморохи - 1, Сокаль - 1, Теляж - 1, Угнів - 1, Угринів - 1, Червоноград - 10, Гірник - 1; Старосамбірський район - 4: Старий Самбір - 2, Сушиця - 1, Торчиновичі - 1; Стрийський район - 31: Стрий - 11, Дашава - 3, Добряни - 1, Дуліби - 1, Загірне - 1, Йосиповичі - 2, Ланівка - 1, Нежухів - 1, Підгірці - 2, Слобідка - 2, Стрілків - 4, Угерсько - 2; Турківський район - 4: Завадівка - 3, Турка - 1; Яворівський район - 38: Бердихів - 1, Вороців - 1, Добростани - 2, Дрогомишль - 1, Івано-Франкове - 7, Кам'янобрід - 3, Молошковичі - 1, Новояворівськ - 11, Передвір'я - 1, Поріччя - 1, Сарни - 1, Старичі - 2, Страдч - 2, Чолгині - 2, Шкло - 1, Яворів - 1.

27.10.2020, 11:03

детально »


Для громадськості Львівщини провели тренінг «Оратор в кожному з нас» 

  Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації для представників громадських організацій організував тренінг «Оратор в кожному з нас».

«Основною метою проведення тренінгів є особистісні зміни, відпрацювання нових навичок, можливість виходу із зони комфорту. Зокрема на тренінгу з ораторського мистецтва акцентували на тому, як заслужити довіру аудиторії перед виступом, як себе поводити перед глядачами», - розповіли організатори.

Про усі деталі, а саме: куди направляти погляд, як стояти і які жести використовувати, чому важливо вміло володіти власною мімікою та що не можна робити під час виступу розповіла засновниця та викладачка Logos - школи ораторської майстерності, тренерка з комунікацій і публічних виступів Ольга Породко.

«Для того аби вдало виступити перед глядачами не потрібно тримати руки перед собою, спиратися на стіл чи кафедру, класти руки в кишені. Потрібно пам’ятати, що не варто нахиляти голову очима до землі, перебирати предмети в руках та торкатися волосся, спини, шиї та рук» - зазначила тренерка.

27.10.2020, 09:20

детально »